Kontakta oss



Daniel Holm
Order- och leveransadministratör
Direktnr: +46 8 622 27 71
Mobilnr: +46 70 241 82 71
E-post: daniel.holm@trelectronic.se

Henrik Carpevi
VD/Försäljningsingenjör Cajo och Fortress
Direktnr: + 46 8 622 27 72
Mobilnr: +46 73 520 05 65
E-post: henrik.carpevi@trelectronic.se

Joakim Olofsson
Försäljningschef TR, Secomea, Fortress och sensorer
Mobilnr: +46 722 500 36 16
E-post: joakim.olofsson@trelectronic.se

Albin Widman
Försäljningsingenjör Secomea
Mobilnr: +46 720 44 21 11
E-post: albin.widman@trelectronic.se

Jens Roos
Support & Technical sales, TR, Secomea, BW och Fortress
Direktnr: +46 8 622 27 73
Mobilnr: +46 70 794 19 91
E-post: jens.roos@trelectronic.se


TR Electronic OY

www.trelectronic.fi

Samuli Kuusonen
Order- och leveransadministratör
Mobilnr: +358 50 350 0552
E-post: samuli.kuusonen@trelectronic.fi

Rainer Huttunen
Försäljningsingenjör Finland, Cognex
Mobilnr: +358 45 636 5112
E-post: rainer.huttunen@trelectronic.fi

Tommi Naukkarinen
Försäljningsingenjör Finland, Cognex
Mobilnr: +358 40 6646166
E-post: tommi.naukkarinen@trelectronic.fi

Matti Halonen
Försäljningsingenjör Finland, Cajo
Mobilnr: +358 40 635 1010
E-post: matti.halonen@trelectronic.fi

Kontor och Lager

TR Electronic Nordic AB
Djupdalsvägen 10
192 51 Sollentuna
Telefon: +46 8 756 72 20
Telefax: +46 8 756 76 80

E-post adresser:
info@trelectronic.se
order@trelectronic.se
support@trelectronic.se

Org nr: 556638-7147
Momsreg nr SE556638714701
Bankgiro nr: SEB 5632-4882